Kim Mihri Belgesel Film Ödülleri

59. Antalya Altın Portakal Film Festivali En İyi Belgesel Film Ödülü

24. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali Jüri Özel Ödülü

2. Ayancık Film Festivali 100. Yıl Özel Ödülü

SİYAD 55. Türkiye Sineması Ödülleri adaylığı

Kim Mihri Belgesel Projesi Ödül ve Destekleri 

Kim Mihri adlı uzun metraj belgesel projesi ile 2017 yılında, Kültür Bakanlığı Sinema Destekleme fonundan destek kazandık. 2021 yılında ise US Embassy desteğini aldık. Moon and Stars Project is web sitemizi geliştirmemiz için bizi destekledi.

Kim Mihri adlı uzun metraj belgesel projesi ile 2016 yılında, 53. Antalya Film Festivali kapsamında gerçekleştirilen Antalya Film Forum Belgesel Pitching Platformu’nda ödül kazandık. 2019 yılında ise 56. Antalya Film Festivali kapsamında gerçekleştirilen Antalya Film Forum’da Belgesel Work in Progress kategorisinde Postbıyık Ses ve Renk Düzenleme Ödülü’nü kazandık.

Kim Mihri adlı uzun belgesel projesi ile 2016 yılında, Yunanistan’daki 9. Animasyros Uluslararası Animasyon Festivali + Agora’da market bölümünün odaklandığı tek film projesi olarak, özel bir sunum seansı için seçildik. Çeşitli Avrupa ülkelerinden gelen yapımcı, stüdyo sahibi, kanal yöneticisi, animasyoncu ve sinema profesyonellerine projemizi sunma ve geri bildirimlerini alma şansını yakaladık.

Kim Mihri adlı kısa belgesel projesi ile, 2015 yılında, 14. İF İstanbul Bir Yaratıcı Yapım Atölyesi ve Pitching Platformu’nda Finalist olduk.

Mihri Yolda adlı uzun metrajlı kurmaca film projesi ile ise, 2015 yılında, 18. Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali Senaryo ve Proje Geliştirme Atölyesi/Ödülü Birincisi seçildik.